واکنش یک بازیگر به اظهارات عجیب شجاع‌نوری

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از راه دانا؛ علیرضا شجاع نوری تهیه کننده و بازیگر سینما و تلویزیون روز یکشنبه هشتم دی ماه در گفتگویی اظهار کرده بود که تلویزیون ایران کم شباهت به کره شمالی نیست و به مردم توجه نمی کند، مردم نیز تلویزیون نمی بییند و همچینن رسانه ملی با سینما مخالف است و از فیلم های سینمایی حمایت و تبلیغ نمی کند.

کوروش زارعی بازیگر، نویسنده و کارگردان و همچنین مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در خصوص اظهار نظرهای علیرضا شجاع نوری در گفتگو با دانا گفت: اگر تلویزیون کم شباهت به کره شمالی نیست پس چرا آقای شجاع نوری الان در سریال “سلمان فارسی” آقای میرباقری بازی می کند؟

وی افزود: تلویزیون هر کشوری یک سیاست گذاری خاصی برای خودش دارد و براساس شرایط و سیاست گذرای فرهنگی خودش حرکت می کند؛ به نظر بنده تلویزیون به خوبی توانسته نظر مردم را جلب کند، چند سالی است که مملکت ما تحریم است و به این دلیل مشکلات مالی وجود دارد و در برنامه سازی هم تاثیر می گذارد و این تلویزیون را هم دچار مشکل می کند ولی این که بخواهیم تلویزیون را به سیاسی کاری محکوم کنیم به نظر من بی انصافی است.

این بازیگر کشورمان اظهار داشت: تلویزیون ما سعی کرده که ماموریت های فرهنگی خودش را به خوبی و درستی انجام دهد و مردم تلویزیون ما را دوست دارند؛ الان شرایط به گونه ای شده که مردم خیلی کمتر ماهواره می بینند، تلویزوین خودمان را دوست دارند و با آن صمیمی هستند و به پای برنامه آن می نشینند و این نشان می دهد که رسانه ملی کارش را درست انجام داده و می دهد.

بازیگر سریال کیمیا اذعان داشت: تلویزیون هیچ مخالفتی با سینما ندارد، اما نمی تواند برای همه فیلم های سینمایی هم تبلیغ کند، شکر خدا الان وضعیت مالی سینما خوب است و فروش خیلی خوبی دارد، اگر هم می خواهند تبلیغ کنند باید هزینه اش را بدهند.

وی خاطر نشان کرد: تلویزیون یک رسانه سراسری است که به تمام خانه ها دسترسی دارد و در خدمت مردم است پس نباید هر تبلغ و آگاهی را پخش کنند، در این که تلویزیون باید سینما را حمایت کند شکی نیست و تا جایی که دیده ایم مرتب هم تیزرهای سینمایی را پخش می کند.

کوروش زارعی در پایان گفت: تلویزیون ما یک رسانه مردمی است و مردم با آن رفیق هستند و  آن را دوست دارند و رسالت خود را به درستی انجام می دهد.

انتهایپ یام/

مطالب مرتبط