دستگیری 3نفر از سارقین مسلح و اشرار سابقه‌دار ایرانشهر

محسن گل محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی سه نفر از سارقین مسلح شهرستان پس از ارتکاب سرقت از سطح شهرستان و اعلام گزارش سرقت مسلحانه توسط مالباخته و شاکی بلافاصله توسط گشتی های نامحسوس پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر و در کمترین زمان ممکن با شگردهای فنی و پلیسی شناسایی و دستگیر شدند/.

وی افزود: از این افراد مقادیری اموال مسروقه بهمراه دوقبضه سلاح کلاش و کلت کمری و مهمات مربوطه نیز کشف و متهمین با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند.

دادستان ایرانشهر ضمن هشدار به سارقین مسلح و اشرار منطقه اعلام کرد: با توجه به نزدیک شدن به اتمام طرح معرفی داوطلبانه و تحویل سلاح های غیر مجاز به مراجع ذیصلاح، به کلیه نهادهای انتظامی، نظامی و امنیتی شهرستان دستور برخورد قاطع با اینگونه مجرمین و جرائم خشن صادر و پرونده این افراد با جدیت و در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قانونی قرار خواهد گرفت.

وی همچنین به مردم فهیم شهرستان ایرانشهر نیز  اطمینان خاطر خواهد داد سارقین مسلح و اشرار شهرستان قدرت  و اختیار هیچ اقدام مجرمانه و ارتکاب جرمی را منبعد در شهرستان با تصمیمات سختگیرانه ی جدیدی که در شورای تأمین شهرستان مصوب شده را نخواهند داشت.

انتهای پیام/3139

مطالب مرتبط