خدمات دهی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه به منطقه سیل‌زده ریگان

به گزارش خبرگزاری فارس از ریگان، سردار حسین معروفی در بازدید از مناطق سیل‌زده ریگان با اشاره به اینکه منطقه ده‌رضا شهرستان ریگان یکی از مناطق محروم در استان است، اظهار داشت: جهت خدمات‌رسانی در زمینه عمرانی، این منطقه به‌عنوان چهارمین منقطه قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان معرفی می‌شود.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد: سیل اخیر در شهرستان ریگان به زیرساخت‌های این شهرستان خسارت وارد کرده است که تردد در بسیاری از روستاهای این شهرستان به سختی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با تلاش مسئولان شهرستان اقدامات خوبی در مناطق سیل‌زده انجام شده است که در همین راستا برق این مناطق برقرار شده است.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه تعدادی از منازل سیل‌زده ریگان فاقد امتیاز آب اشامیدنی هستند، سپاه ثارالله ۵۰ درصد حق انشعاب این خانوارها را برعهده خواهد گرفت.
معروفی عنوان داشت: در منطقه سیل‌زده، مشکل آب وجود دارد که سپاه ثارالله استان نسبت به در اختیار قرار دادن یک هزار باکس آب به سیل‌زدگان اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: با توجه به اینکه ۲۰ کیلومتر از آسفالت محور ده‌رضا شهرستان دچار خسارت شده است، سپاه ثارالله بعد از زهکلوت با در اختیار قرار دادن وسایل سنگین نسبت به احداث راه این منطقه اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

معروفی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سیل‌بندهای منطقه نیاز به ترمیم دارند در این زمینه اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی از مردم شهرستان‌های شرقی استان خواست نسبت به حمایت از سیل‌زدگان منطقه ده‌رضا حمایت خود را از اهالی این مناطق داشته باشند.

انتهای پیام/80014/ب

مطالب مرتبط